Olta Gixhari ndan fotografi të ëmbla me të voglin e saj

Olta Gixhari ndan fotografi të ëmbla me të voglin e saj

15:30, 22/06/2024
A+ Aa A-

Rreth një javë më parë, aktorja dhe ish-konkurrentja e “BBV2”, Olta Gixhari solli në jetë djalin e saj të dytë.

Që prej ditës së lindjes së tij, ajo nuk kishte postuar asnjë fotografi tjetër nëpër rrjete sociale deri pak momente më herët.

 

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto tepër të ëmbla me bebushin duke preferuar kështu të mos e zbulojë portretin e tij.

Vlen për t’u theksuar që format trupore që Olta ka pas lindjes, janë perfekte!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco