Lajmi i fundit

LIVE/ Qytetarët tubim në mbështetje të liderit të opozitës Sali Berisha

Grabitet shtëpia e Ermal Metës, reagimi epik i këngëtarit

Grabitet shtëpia e Ermal Metës, reagimi epik i këngëtarit

19:51, 21/06/2024
A+ Aa A-

Vidhet shtëpia e Ermal Metës. Vetë kantautori e bëri të ditur lajmin me një story të postuar në Instagram. Ai ka fotografuar një foto të derës së shtëpisë së thyer dhe e shoqëron me melodinë e Antonello Venditti duke kënduar në këtë botë hajdutësh:

“Njoftim për hajdutët që thyen derën time sonte për të vjedhur, një gjerdan. Nëse kërkoni ar dhe para në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur.”, shkruan ai.

Me gjithë fatkeqësinë, Ermal Meta i ka kushtuar më pas një video fansave për t’i falënderuar për dashurinë që i kanë shprehur sot: “Fortuna e vogël është mirë. Mami i saj është mirë. Ju falënderoj të gjithëve për dashamirësinë!” u shpreh kantautori./tpz.al/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco