Në shtator feston 40-vjetorin, Emina Cunmulaj zbulon si ruan linjat trupore

Në shtator feston 40-vjetorin, Emina Cunmulaj zbulon si ruan linjat trupore

12:21, 21/06/2024
A+ Aa A-

Modelja Emina Cunmulaj, në një lidhje live me “Top Arena” në përfundim të “Muza Competition”, tregoi si ruan linjat trupore.

E pyetur nga Rike Rike cili është sekreti që është kaq në formë, modelja ia atribuoi geneve që trashëgon.

“Në shtator mbush 40, pas lindjes së 3 fëmijë, pak me vështirësi, por geni është gen. Kujdesem, por i dua edhe gjërat tradicionale. Unë mburrem që jam shqiptare, që kemi tradita kaq të bukura dhe mund t’i trashëgoj te fëmijët e mi”.

Duke folur për ushqimin, Cunmulaj zbuloi ushqimin e preferuar të bashkëshortit të saj.

Sallata e lakrave, e bën shpejt dhe e konsumon shpejt”, tha ajo me humor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco