Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

11:09, 21/06/2024
A+ Aa A-

Djali i Ronaldos, Cristiano Ronaldo Junior, festoi së fundmi ditëlindjen e 14-të dhe pamjet e publikuara nga Georgina janë komentuar shumë nga përdoruesit. Ishte partnerja e Ronaldos, ajo e cila mori përsipër befasinë, duke bërë bashkë të gjithë për të festuar ditëlindjen e Ronaldo Jr.

Megjithatë, momenti që tërhoqi vëmendjen ishte reagimi i djaloshit kur mori dhuratën nga Georgina.

Ajo i dhuroi një valixhe të shtrenjtë Louis Vuitton, por reagimi i tij ishte indiferent. Ronaldo Junior nuk është se pati ndonjë emocion për dhuratën dhe nuk pati një reagim shumë të madh për befasinë.

Shumë përdorues e kishin vërejtur këtë derisa, komentuan se ai nuk po i vlerësonte gjërat që ka.

“Ai është shumë me fat, por nuk po e vlerëson”, shkroi një përdorues.

“Ai duket i zemëruar”, komentoi një tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco