Top Arena/ 'Meqë qenke çun mami ti…', Meri Shehu përplaset me Lorenc Hasramën në studio

Top Arena/ 'Meqë qenke çun mami ti…', Meri Shehu përplaset me Lorenc Hasramën në studio

08:48, 21/06/2024
A+ Aa A-

Teksa po bënte parashikimin e yjeve, Meri Shehu është ‘përplasur’ me këngëtarin Lorenc Hasrama në Top Arena.

Astrologjia po parashikonte për datat e koncerteve të këngëtarit, ndërsa ai tha se të njëjtën gjë i thotë dhe mami, por kjo nuk u prit mirë nga Meri.

Meri: Ka shumë fat ujori.

Lorenci: Kam nja shtatë muaj që më luajnë datat e koncerteve kështu shihe njëherë

Meri: Do të të hapet rruga.

Lorenci: Këtë ma ka thënë mami

Meri: Meqë qenkë çun mami ti, tjetër ta thotë mami, tjetër të ta them unë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco