Takimi 'i fshehtë'/ Përballë njëri tjetrit, Ledion Liço dhe Egla Ceno

Takimi 'i fshehtë'/ Përballë njëri tjetrit, Ledion Liço dhe Egla Ceno

20:44, 20/06/2024
A+ Aa A-

Fituesja e “BBV3” Egla Ceno dhe moderatori Ledion Liço, janë kapur “mat” prej paparacëve ditën e sotme. Dyshja është parë të zhvillojë një takim “të fshehtë” përballë njëri-tjetrit, por ç’po gatuhet vallë në këtë mes?

 

Mos ndoshta një miqësi apo një projekt i ri e ka bërë bashkë dyshen?

Rikujtojmë që pasi fitoi çmimin e madh, daljet e aktores Egla Ceno kanë qenë të pakta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco