Zbuloi se ishte diagnostikuar me kancer, artisti jep lajmin befasues

Zbuloi se ishte diagnostikuar me kancer, artisti jep lajmin befasues

20:14, 20/06/2024
A+ Aa A-

Don Omar ka dhënë një lajm të mirë për ndjekësit e tij, pak orë pasi zbuloi se ishte diagnostikuar me kancer.

Ai zbuloi përmes rrjetit të tij social se pas operacionit, nuk ka më kancer dhe se po fokusohet në shërimin e tij.

“Sot u zgjova pa kancer dhe mirënjohës. Faleminderit për urimet, lutjet dhe mijëra mesazhet tuaja. Operacioni im ishte një sukses. Tani presim për t’u rikuperuar”-u shpreh Omar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco