'Kë do të zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?' Ja si i përgjigjet ndjekësit Egla Ceno

'Kë do të zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?' Ja si i përgjigjet ndjekësit Egla Ceno

09:23, 20/06/2024
A+ Aa A-

Aktorja dhe fituesja e edicionit të tretë e BBV, mbrëmjen e djeshme ka postuar në “Instastory” një “Ask me a Question”.

Image

Një ndër pyetjet kishte lidhje me raportin e saj me Romeon dhe Heidin.

“Kë do të zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?” dhe Egla iu përgjigj: “Lisin”.

Image

Me sa duket marrëdhënia e Eglës me çiftin Heidi-Romeo nuk është edhe aq e mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco