S’keni ku shkoni pa një bluzë të bardhë! Ja 4 ide se si ta vishni me stil gjatë gjithë ditës

S’keni ku shkoni pa një bluzë të bardhë! Ja 4 ide se si ta vishni me stil gjatë gjithë ditës

09:19, 20/06/2024
A+ Aa A-

Po kërkoni ide të reja se si të vishni një bluzë të bardhë këtë sezon? Lëreni veten të frymëzoheni nga këto 4 look-e që kemi përzgjedhur për ju..

Është një nga pjesët më të gjithanshme në gardërobë, si dhe një nga vshjet që të shpëton pamjen e verës: a keni filluar tashmë të kërkoni për bluzën e bardhë perfekte?

Është pikërisht kjo periudhë e vitit që kuptojmë se sa e rëndësishme është të kemi të paktën disa modele të freskëta dhe të lehta pambuku të disponueshme në gardërobë. Bluza e bardhë është ‘aleatja’ më e mirë, të cilën mund ta kombinojmë në të gjitha mënyrat.

Këto 4 ide look-u, të gjitha të ndryshme, mund t’i përdorni në raste të ndryshme.

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco