Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

13:24, 19/06/2024
A+ Aa A-

Georgina Rodriguez ka postuar një fotografi në Instagram duke parë Cristiano Ronaldon, në lojën me Portugalinë dhe fitoren e tyre 2-1 kundër Çekisë në Euro 2024. Sulmuesi ikonë nuk ishte në listën e rezultateve, por bëri përshtypje për skuadrën e Roberto Martinez në Red Bull Arena Leipzig të martën (18 qershor).

Ronaldo ishte kapiten i Selecaos dhe bëri histori pasi u shfaq në një finale të gjashtë të Kampionatit Evropian.

Image

Modelja po shikonte partnerin nga shtëpia, siç duket me disa miq dhe fëmijët e tyre. Cristiano u përgatit për Euro 2024, ndërsa kaloi kohë cilësore me familjen.

Ai e kaloi pjesën më të madhe të sezonit duke udhëtuar nëpër Arabinë Saudite, por nuk mundi ta drejtonte Al-Nassr-in drejt titullit, me Al-Hilal që mbizotëroi.

Kombi i tij në Kampionat nisi mirë me tre pikët e fituara për të kaluar në vendin e dytë në Grupin F. 

\

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco