Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Fansat të shokuar! Zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat të shokuar! Zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

11:44, 19/06/2024
A+ Aa A-

Këngëtarja e mirënjohur Ariana Grande, së fundmi ka zhvilluar një intervistë në podcast-in “Podcrushed” me prezantuesit Nava Kavelin dhe Sophie Ansari, teksa ka folur lidhur me jetën e saj profesionale dhe atë private. Mirëpo fansat kanë mbetur të shokuar nga ajo që kanë parë gjatë një pjese të intervistës kur këngëtarja ka qenë duke folur.

Zëri i artistes ndryshoi sa hap e mbll sytë!

 

Në fillim, Grande kishte folur me një zë më të ulët, por kjo shpejt ndryshoi. Ylli e ndërroi zërin e saj në një regjistër shumë më të lartë, të cilin fansat e njohin gjithashtu dhe shumë njerëz komentuan në rrjetet sociale për momentin e çuditshëm.

Një person pyeti:  “Fjalë për fjalë pse e bën ajo këtë?” ndërsa një tjetër bëri shaka: “Ky jam unë që flas me kolegët e mi dhe më pas kaloj te klientët”.

Por të tjerë vunë re se ylli mund të ketë qenë duke përdorur qëllimisht zërin më të lartë për një arsye specifike.

@aricons Shes such a cutie fr #fyp #arianagrande #arianator #aricons #xzybca ♬ original sound - aricons

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco