Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Si do shkohet në zgjedhjet e 2025?

Dy shenja që do të kenë përçarje sot në marrëdhëniet e tyre

Dy shenja që do të kenë përçarje sot në marrëdhëniet e tyre

11:18, 19/06/2024
A+ Aa A-

Hëna në Akrep dëshiron që ne të jemi të kujdesshëm, perceptues dhe të kontrollojmë veten por dhe situatat, në mënyrë që të arrijmë rezultatin e dëshiruar.

Megjithatë, kundërshtimi i tij me Uranin tek Demi, përveç ndryshimit të papritur të emocioneve dhe humorit që shkakton, krijon edhe shqetësime në marrëdhënie, ku paradoksi, kapriçioziteti dhe irracionaliteti na çojnë në kufijtë tanë.

 

Ata që do të kenë shkëmbime të forta emocionale, Akrepat dhe Demi  dhe jo në mënyrë të padrejtë, pasi mund të përballen me sjellje agresive ose irracionale nga partnerët e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco