Ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton për herë të parë partneren e re

Ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton për herë të parë partneren e re

11:23, 18/06/2024
A+ Aa A-

Diola Dosti, ish-banorja e “Big Brother Vip” e njëkohësisht nutricioniste, është në qendër të medias rozë për shkak të lidhjes së saj me biznesmenin nga Kosova.

Image

Nëna e tre vajzave, ka folur publikisht për divorcin dhe tradhtin e ish-it kur ishte pjesë e shtëpisë më të famshme.

 

Por, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë Dardan Baftiu ka bërë publike lidhjen e re, duke prezantuar publikisht partneren.

Ai ka ndarë disa foto ku shihet krah partneres e cila është figurë e njohur në Kosovë. Ajo quhet Bardha Leka dhe ka në pronësi një akademi bukurie.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco