Wiz Khalifa, baba për herë të dytë

Wiz Khalifa, baba për herë të dytë

10:37, 18/06/2024
A+ Aa A-

Wiz Khalifa do të bëhet së shpejti babai i një vajze. Lajmin e ka bërë me dije në Instagram vetë reperi (emri i vërtetë i së cilit është Cameron Jibril Thomaz) dhe e dashura e tij, Aimee Aguilar, duke thënë se janë në pritje të një vajze.

Image

Dyshja publikoi një foto në Instagram, për Ditën e Baballarëve, ku shkroi se bebushja po vjen. Në foto shihet reperi dhe Aimee me një test shtatzënie pranë barkut të saj të rrumbullakosur.

Çifti është shumë privat për lidhjen e tyre dhe janë bashkë prej thuajse 5 vitesh, referuar votos së parë që Aimee ka publikuar në Instagram.

Image

Reperi është gjithashtu edhe babai i një djali, Sebastian, 11 vjeç, për të cilin bashkëprindëron me ish-partneren e tij, Amber Rose.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco