Surprizë! ELITA 5 do të kthehet në skenë

Surprizë! ELITA 5 do të kthehet në skenë

09:08, 18/06/2024
A+ Aa A-

Më 19 Qershor në skenën e sheshit “Katër Dëshmorët”, të Podujevës do të përformojë, grupi i mirënjohur i muzikës shqiptare, Elita 5.

Image

Koncerti do të fillojë nga ora 21:00 dhe pritet të jetë madhështorë.

Ky koncert organizohet për nder të Ditës së Çlirimit të Podujevës, ku do të interpretohen hite të pavdekshme të krijuara ndër vite.

Grupi janë pjesë e skenës prej vitesh dhe tashmë numërojnë hite të shumta.

Image

Ata nuk ka dyshim se do të mbledhin fansa, të cilët e adhurojnë muzikën e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco