Don Omar jep lajmin tronditës: Jam diagnostikuar me kancer

Don Omar jep lajmin tronditës: Jam diagnostikuar me kancer

09:07, 18/06/2024
A+ Aa A-

Ylli i muzikës reggaeton, Don Omar, ka zbuluar se është diagnostikuar me kancer.

Image

Këngëtari 46-vjeçar dha lajmin tronditës përmes llogarisë së tij në Instagram të hënën në mëngjes.

 

Sot po, por nesër nuk do të kem kancer,” shkroi Don Omar në diçiturën e fotos.
Image

Superylli i muzikës urbane latine nuk zbuloi se për çfarë lloj kanceri po trajtohet. Lajmi tronditës vjen pasi Don Omar përfundoi në prill gjysmën e parë të turneut të tij “Back to Reggaeton” në 20 qytete në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco