Meri bën parashikimin për lidhjen e Jori Dellit me Fred De Palma! Ja ç’thotë ajo

Meri bën parashikimin për lidhjen e Jori Dellit me Fred De Palma! Ja ç’thotë ajo

09:05, 18/06/2024
A+ Aa A-

Dy ditë më parë, moderatorja e “Top Arena”, Jori Delli u surprizua nga stafi përmes një videoje live nga i dashuri i saj, reperi i njohur italian Fred De Palma.

Mirëpo nuk munguan parashikimet nga astrologia dhe ish-banorja e “BBV3”, Meri Shehut, e cila ka qenë e ftuar në spektakël.

 

Kjo e fundit u shpreh se shenja e Akrepit në horoskop, që i përket De Palma, bëjnë shumë para.

Ajo më tej me të qeshur iu drejtua Jorit:

“Janë shumë ambicioz, bëjnë shumë fëmijë dhe shumë lekë. A ka lekë i dashuri jot? De Palma këtë muaj do bësh shumë pra.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco