Pse Princi William dhe fëmijët nuk pozuan para kamerës në foton e Ditës së Babait?

Pse Princi William dhe fëmijët nuk pozuan para kamerës në foton e Ditës së Babait?

11:25, 17/06/2024
A+ Aa A-

Arsyeja pse Princi William dhe fëmijët nuk u përballën me kamerën në një foto të ëmbël të Pallatit Kensington dhe Ditës së Babait të Familjes Mbretërore është zbuluar. Fotoja emocionuese e Wills që përqafon Princin George, 10 vjeç, Princeshën Charlotte, nëntë vjeç dhe Princin Louis, gjashtë vjeç, u shkrep nga Princesha Kate.

Kate Middleton shkrepi foton në Norfolk muajin e kaluar, ndërsa ajo lufton me guxim kancerin. Postuar me një mbishkrim të adhurueshëm nga tre të rinjtë mbretërorë, shkruhej sot (e diel) "Të duam, baba. Gëzuar ditën e babait. G, C & L"/

Kjo vjen disa orë pasi Wills postoi një homazh prekës për Ditën e Babait me një foto nostalgjike të bërë 40 vjet më parë. “Gëzuar ditën e babait, baba”, thuhej në postimin, i nënshkruar personalisht nga William.

Duke iu referuar fotografisë së Wills dhe fëmijëve të tij, ekspertja e gjuhës së trupit Judi James tha për Mirror: “Të fotografuar nga pamja e pasme, ata shmangin komunikimin e  vërtetë me kamerën. Kjo sugjeron se ky është një moment intim dhe i dashur i kapur dhe jo një “show” për të kënaqur shikuesin”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco