Fustani i ngjashëm me atë të Kate Middleton po shitet vetëm 40 paund!

Fustani i ngjashëm me atë të Kate Middleton po shitet vetëm 40 paund!

11:06, 17/06/2024
A+ Aa A-

Vera më në fund është këtu dhe Roman Originals po shet një fustan të kuq të ëndërruar me lule që është i ngjashëm me atë të veshur nga Princesha Kate.

Defrim Methasani marton vajzën e vogël: Rina nuse dhe Luna e pranishme ishin..

Image

Stili i Kate Middleton është padyshim i përsosur dhe ne kemi gjetur një mënyrë për të marrë pamjen e saj. Marka online e modës Roman Originals ka një gamë të tërë fustanesh të mrekullueshëm me çmime mbresëlënëse të përballueshme, por ka një midi me lule që duket i ngjashëm me një stil të veshur nga Princesha e Uellsit.

Image

Fustani Red Ditsy Floral Print Fit & Flare ka një çmim të përballueshëm 40 £ dhe përmban një jakë këmishe. Me një dekolte të këndshme V, ky fustan është i mrekullueshëm për t'i shtuar pak ngjyrë garderobës suaj verore.

Image

Fustani i ngjashëm i Princeshës Kate nga Beulah London quhet këmisha Calla Red Rose. Kushton 550 £, ka një gjatësi midi dhe mëngë treçerekëshe. Familja mbretërore u pa e veshur me modelin në vitin 2020, gjatë një vizite në komunitetet e prekura nga Coronavirus në Londrën Lindore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco