Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Konventa e Republikanëve, çfarë solli? I ftuar: Enri Ceno

Massimiliano Varrese flet për ish-banoren e BBV!

Massimiliano Varrese flet për ish-banoren e BBV!

10:53, 17/06/2024
A+ Aa A-

Aktori dhe këngëtari italian Massimiliano Varrese ka foli në Shqipëri për jetën e tij personale dhe profesionale.

I ftuar në emisionin Top Arena artisti është pyetur edhe për marrëdhënien që ai ka pasur me Heidi Bacin në Grande Fratello.

Për sa i përket këngës së fundit, nëse ishte një dedikim për Heidin ose jo, Massimiliano dha këtë përgjigje: “Jo jo, fare. Është eksperienca që kam pasur në Grande Fratelo dhe gjithë misionin që kam pasur”.

Pjesë nga biseda

Pyetje: Big Brother VIP3 a e ke parë?

Massimiliano: (Vihet në silket) Kam kërkuar që të ndjek diçka, por kam pasur vështirësi në gjuhën dhe se kam ndjekur më pas.

Pyetje: E ke parë Heidin duke vënë unazën, u martua…

Massimiliano: Ishte një BBV shumë i mirë me personazhe shumë të fortë dhe shumë energjikë.

Pyetje: Kënga e fundit dedikim për Heidin?

Massimiliano: Jo jo, fare. Është eksperienca që kam pasur në Grande Fratelo dhe gjithë misionin që ka pasur

Pyetje: Nëse do të ishe ti finalist dhe Heidi finaliste kush do të fitonte nga ju të dy ?

Massimiliano: Do ta thotë publiku duke votuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco