Tifoze e zjarrtë e Kroacisë, premtimi i Ivana Knoll: Kam përgatitur disa veshje pak më...

Tifoze e zjarrtë e Kroacisë, premtimi i Ivana Knoll: Kam përgatitur disa veshje pak më...

17:06, 16/06/2024
A+ Aa A-

 

Ivana Knoll, modelja dhe fansja e madhe e Kroacisë, mbahet mend për faktin se pati rrëmbyer vëmendjen në Kupën e Botës 2022.

Bukuroshja kroate, me siguri do të jetë në stadium për ndeshjen e Euro 2024, atë ndaj Shqipërisë, pas pak ditësh. Knoll, ka bërë një premtim, për të gjithë fansat.

“Kam përgatitur disa veshje pak më ndryshe, pak më seksi. Më pëlqen moda dhe dua të vishem me klas kur të shkoj në stadium.

“Favoritët? Unë mendoj se Franca është një nga skuadrat më të mira, ata kanë një ekip të jashtëzakonshëm. Mendoj se edhe Anglia ka një shans të madh. Katari ishte një përvojë e çmendur” – tha ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco