Ja ç’të marrësh me vete për pushime, që të dukesh goca 'më cool' e plazhit

Ja ç’të marrësh me vete për pushime, që të dukesh goca 'më cool' e plazhit

15:09, 16/06/2024
A+ Aa A-

Sezoni i plazhit ka nisur, se temperaturat po ziejnë tokën dhe e dimë që ti e ke lënë me gocat/të dashurin për pushime, ndaj të tregojmë se çfarë veshjesh të paketosh për në plazh, që të marrësh veç komplimente.

S’ka gjë, na falendero më vonë!

Image

Image

Image

 

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco