Më të dashuruar se kurrë! Ilnisa publikon foto duke u puthur me Meritonin

Më të dashuruar se kurrë! Ilnisa publikon foto duke u puthur me Meritonin

22:34, 28/05/2024
A+ Aa A-

Pak momente më herët, Ilnisa Agolli ka ndarë një fotografi të ëmbël duke u puthur me partnerin e saj Meriton Mjekiqi, marrëdhënia e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”.

 

Meritoni ishte një prej finalistëve i cili u eliminua i pari gjatë finales duke u renditur kështu në vendin e pestë.

Sakaq, Ilnisa u eliminua kohë më parë, teksa së bashku me Eglën dhe Meritonin shkuan në “Dhomën e Bardhë”.

Image

Rikujtojmë që mbrëmjen e sotme, ish-banorët janë mbledhur në post “BBV3” teksa janë përballur me njëri-tjetrin, teksa të pranishëm nuk qenë Romeo Veshaj dhe Sara Gjordeni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco