Rrëmbeu fitoren e BBV3, Egla Ceno: Nuk e kisha menduar kurrë! I kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon…

Rrëmbeu fitoren e BBV3, Egla Ceno: Nuk e kisha menduar kurrë! I kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon…

22:05, 28/05/2024
A+ Aa A-

Egla Ceno, fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP, është shprehur se nuk e kishte menduar kurrë fitoren, për shkak të mentalitetit shqiptar.

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë , unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meriton: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco