Aurela Hoxha publikon për herë të parë një foto me partnerin

Aurela Hoxha publikon për herë të parë një foto me partnerin

15:27, 27/05/2024
A+ Aa A-

Aurela Hoxha është një personazh shumë hermetik mbi jetën personale. Ajo i ka mbajtur të dyja shtatzënitë larg vëmendjes mediatike e fëmijët e saj rrallë i poston në mediat sociale.

Image

 Ndërsa partnerin nuk e ka postuar asnjëherë, deri tani.

Së fundmi djali i saj ka festuar ditëlindjen, dhe Aurela e ka uruar edhe publikisht me disa foto shumë të ëmbla.

Image

Në njërën prej tyre ata shihen të tre në plazh. Megjithatë modelja është treguar shumë e vëmendme duke mos zbuluar imazhin sepse fotoja kishte kapur çiftin nga mbrapa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco