Eliminohet Heidi, Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh

Eliminohet Heidi, Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh

00:14, 26/05/2024
A+ Aa A-

Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh.

Në një televotim përballë një tjetër finaliste si Heidi Baci, Juli ka mundur të fitojë duke shkuar kështu i pari banor drejt podit.

Vëllai i Madh gjithashtu ka hapur një tjetër televotim për publikun, i cili duhet të vendos për banorin e dytë; mes Eglës dhe Romeos, që do të shkojë në një “dyluftim” në podium përballë Julit për të fituar 100 mijë euro.

Kujtojmë se Julian Deda është ndër pretedentët kryesor për të fituar BBV 3 sipas sondazheve të faqeve të ndryshme 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco