Lajmi i fundit

Deklaratë e kryetarit të PD: Vendim i SIAC shton një kat në monumentin e korrupsionit dhe turpit të vendimit për përjashtimin e Sali Berishës

Risi në 'Big Brother VIP 3'! Finalistët ndahen në çifte, fituesit përballen për çmimin e madh

Risi në 'Big Brother VIP 3'! Finalistët ndahen në çifte, fituesit përballen për çmimin e madh

22:03, 25/05/2024
A+ Aa A-

Një risi për “Big Brother VIP Albania”, por që është përdorur në shtetet e tjera, u aplikua këtë finale.

Katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco