Një listë me filma që do të të ngrenë humorin

Një listë me filma që do të të ngrenë humorin

10:24, 25/05/2024
A+ Aa A-

Të gjithë ne kemi ditë të këqija. Ditë nga ato tipiket kur as një filxhan i madh me kafe nuk mjafton për të na çuar nga krevati dhe për të na nxjerrë nga shtëpia. Gjithçka duam është të rrimë mbyllur, të dëgjojmë muzikë të trishtë dhe kështu “zhytemi” më shumë në melankoli.

Për ju që keni nevojë të ndryshoni gjendjen tuaj, një listë më filma që mund t’i shihni nga sot në Netflix është këtu:

#1 To All the Boys I've Loved Before

#2 Paddington 

#3 Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

#4 The Perfect Find

#5 The Mitchells vs. The Machines

#6 Marcel the Shell with Shoes On

#7 The Forty-Year-Old Version

#8 Glass Onion: A Knives Out Mystery

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco