E trishtë! Ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron Llakës

E trishtë! Ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron Llakës

09:16, 25/05/2024
A+ Aa A-

Agron Llaka, aktori i humorit, ndau mbrëmjen e djeshme në lajm tepër të trishtë në llogarinë e tij personale të Facebookut. Nëpërmjet një postimi ai rrëfehu se bashkëshortja dhe gjysma e tij më e mirë u nda nga jeta.

Pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë ajo nuk ia doli dot dhe humbi jetën!

 

“Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajës”, shkruan Agroni në njoftimin e ndarë në rrjetin social, duke njoftuar për ceremoninë e varrimit të së ndjerës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco