Takimi brenda ‘BBV’, rrjeti po gumëzhin për afrimitetin e Vesës me Romeon

Takimi brenda ‘BBV’, rrjeti po gumëzhin për afrimitetin e Vesës me Romeon

11:00, 24/05/2024
A+ Aa A-

Vesa Smolica, ishte një nga ish-banoret që u bë pjesë e shtëpisë së ‘BBV Albania’ për disa minuta, gjatë festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit. Ajo pati mundësinë që të takohej me Romeo Veshajn, banorin që kishte më shumë afrimitet brenda shtëpisë, mirëpo takimi mes tyre u bë viral në rrjet (lexo këtu).

Prekjet e Vesës ndaj Romeos nuk u pritën dhe aq mirë, duke u interpretuar si shenjë afeksioni.

 

Sikurse shihet edhe në këtë video, Vesa i shtrëngon dorën Romeos, e madje duket sikur nuk do ta lërë të largohet.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco