'A je e pasur ti Françeska?',ish-banorja përgjigjet në 'Cherry on Top'!

'A je e pasur ti Françeska?',ish-banorja përgjigjet në 'Cherry on Top'!

09:23, 24/05/2024
A+ Aa A-

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e nesërnme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar në emisionin e Bora Zemanit, “Cherry On Top”.

Ndër të ftuarit ka qenë edhe ish-banorja e “BBV3” Françeska Murati, e cila u eleminua shumë pranë finales, në spektaklin e shkuar.

 

Gjatë qëndrimit në shtëpi Françeska është komentuar shumë për veshjet e saj të shtrenjta dhe nuk kishte si të mungonte kjo pyetje prej Borës për Françeskën ku gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet:

Bora: A je e pasur ti Françeska?

Françeska: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga veshja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco