Largohen ish-banorët/ Meritoni-Ilnisës: Edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët/ Meritoni-Ilnisës: Edhe nesër do flesh vetëm

09:21, 24/05/2024
A+ Aa A-

Pasi kaluan disa momente të bukura në shtëpinë e “BBV3” me rastin e ditëlindjes së Meritonit, ish-banorët u larguan nga ambientet e shtëpisë.

Teksa po përshëndeteshin nuk kishte si të mungonin puthje e përqafime mes çiftit Ilnisa dhe Meriton.

 

Ky i fundit, i ka “rikujtuar” Ilnisës që dhe ditën e nesërme do të flejë vetëm, më pas do të jenë të dy bashkë pas daljes së tij nga shtëpia.

Rikujtojmë që dhe vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe dhe e shumëpritur e këtij edicioni, ku mes 5 finalistëve njëri prej tyre do të shpallet fitues.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco