Çfarë ndodhi? Tayna dhe Bardhi i japin fund miqësisë së tyre

Çfarë ndodhi? Tayna dhe Bardhi i japin fund miqësisë së tyre

14:08, 23/05/2024
A+ Aa A-

Kënga e fundit e reperes së njohur, Tayna, ishte “Unaza”, në bashkpunim me Bardhin, projekt ky i cili rezultoi mjaft i suksesshëm dhe u kthye në trend në platformën “TikTok”. Mirëpo, duket se reperja i ka dhënë fund raportit miqësor me Bardhin, e shkaku nuk bëhet ende i ditur.

Këngëtarja e ka hequr Bardhin nga ‘Instagram’, duke lënë pas shumë pikëpyetje.

Gjithashtu përflitet se Tayna është larguar edhe nga kompania e menaxhimit që prej vitesh e kishte nën menaxhim karrierën e saj muzikore. Ajo ka fshirë çdo postim në Instagram, e madje nuk poston as ‘story’.

Përflitet se të gjitha këto lëvizje po bëhen në kuadër të rikthimit të saj në muzikë. Se kush do e menaxhojë, e se me kë do bashkëpunojë, na mbetet të presim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco