Jennifer Lopez i përgjigjet gazetarit që e pyeti për krizën me Ben Affleck

Jennifer Lopez i përgjigjet gazetarit që e pyeti për krizën me Ben Affleck

10:53, 23/05/2024
A+ Aa A-

Jennifer Lopez me sa duket nuk është e interesuar të diskutojë për thashethemet rreth krizës së saj me Ben Affleck.

Aktorja dhe këngëtarja u përball me një gazetar i cili e pyeti për statusin e marrëdhënies së saj me Benin gjatë një ngjarjeje promovuese për filmin e saj të ardhshëm “Atlas” në Meksikë.

“Ti e di të bësh më mirë se kaq,” u përgjigj ajo me një buzëqeshje të lehtë.

Për ata që nuk kanë njohuri, J.Lo ka qenë në një turne shtypi për filmin e saj të ardhshëm në Netflix, por thashethemet se ajo dhe Ben po shkojnë drejt divorcit kanë pushtuar mediat online.

Kohët e fundit, një burim i brendshëm i tha Page Six se Beni ka “ardhur në vete” dhe ka kuptuar se martesa e tij me J.Lo-në ka përfunduar.

“Nëse do të kishte një mënyrë për t’u divorcuar për shkak të çmendurisë së përkohshme, ai do ta bënte,” tha burimi. “Ai ndihet sikur dy vitet e fundit ishin vetëm një ëndërr. Ai ka ardhur në vete tani dhe e kupton se nuk ka asnjë mënyrë që kjo të funksionojë”, shtoi një burim i brendshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco