Incidenti i Taylor Swift në 'The Tortured Poets Department', këngëtarja zhvishet teksa po këndonte në skenë

Incidenti i Taylor Swift në 'The Tortured Poets Department', këngëtarja zhvishet teksa po këndonte në skenë

10:52, 23/05/2024
A+ Aa A-

Taylor Swift pati një aksident të vogël me rrobat e saj në skenë. Gjatë koncertit të saj në Stokholm dhe teksa ishte gati të ulej në piano, këngëtarja është përballur me një problem, të cilin ia ka dalë ta zgjidhë menjëherë.

Swift kishte zgjedhur një fustan blu, i cili u zhvesh teksa ajo këndonte, duke zbuluar ansamblin që kishte veshur poshtë.

Ylli kishte veshur një palë reçipeta floriri dhe pantallona të shkurtra, në paraqitjet e saj për të prezantuar “The Tortured Poets Department”.

Megjithatë, sapo fustani i saj u hap, Taylor Swift mundi ta “shpëtonte” shpejt duke e lidhur përsëri.

Në atë kohë, në fakt, në një video që qarkullon në Twitter, ajo dëgjohet duke u thënë të pranishmëve: “ Flisni me njëri-tjetrin ”, për t’ua larguar vëmendjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco