Mes thashethemeve për ndarjen nga Ben Affleck, Jennifer Lopez vazhdon të shkëlqejë me paraqitjen e radhës

Mes thashethemeve për ndarjen nga Ben Affleck, Jennifer Lopez vazhdon të shkëlqejë me paraqitjen e radhës

21:38, 22/05/2024
A+ Aa A-

Ylli i muzikës, Jennifer Lopez, tërhoqi të gjithë vëmendjen teksa u shfaq në premierën e filmit të saj më të ri në Netflix, “Atlas” të martën në Mexico City.

Image

Ajo dukej absolutisht mahnitëse pasi kishte veshur një fustan të bardhë seksi të hapur shumë nga qafa, pa sytjena, shkruan DailyMail.

J-Lo ishte e shoqëruar në ngjarje nga bashkë-aktorët e filmit, Simu Liu dhe Sterling K. Brown.

Ndërkohë, burri i saj Ben u pa duke mbajtur unazën e martesës gjatë një daljeje me djem në Los Angeles në të njëjtën natë.

Image

Më herët gjatë ditës, bukuroshja bëri një shfaqje të veten në Instagram. Artistja ngarkoi një seri fotosh seksi që e tregonte atë duke pozuar me gjoksin e zbuluar nën një fustan të bardhë të tejdukshëm.

Aktorja e filmit “Hustlers” mbante një palë takë të larta në ngjyrë bezhë. Edhe pse dukej sikur ishte e sapo dalë nga dushi me fustanin e saj luksoz, Lopez mbante vathë me diamante shkëlqim dhe ndryshk kafe të errët.

Image

Ajo përfundoi makijazhin e saj me blush roze dhe buzëkuq rozë të ndritshëm.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco