Ndryshoi koreografinë? Dua Lipa tregon incidentin me grupin e balerinëve

Ndryshoi koreografinë? Dua Lipa tregon incidentin me grupin e balerinëve

19:26, 22/05/2024
A+ Aa A-

Koreografia për një nga turnetë e Dua Lipës u bë pak më ndryshe nga sa pritej.

Në një intervistë të fundit me “The Morning Mash Up” të Sirius XM, ylli i popit, 28 vjeçe, zbuloi se ishte e detyruar të ndryshonte koreografinë për turneun e saj “Future Nostalgia”.

“Unë isha në turneun tim, një herë në Barcelonë, një herë në Milano në të njëjtin vend, dhe ishte java më e nxehtë në Evropë”, filloi Lipa.

Ajo vazhdoi: “Disa nga kërcimtarët e mi po djersiteshin pak më tepër, na u desh të ndryshonim koreografinë që të mos përsëritej një situatë e tillë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco