Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

11:42, 22/05/2024
A+ Aa A-

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 3. Romeo Veshaj së fundmi ka surprizuar Heidin duke i dhuruar një kërcim sensual.

Pasi kishin konsumuar darkën, prezantuesi iu afrua modeles duke e përkëdhelur dhe puthur. Më pas çifti kërcyen së bashku, ndërsa Heidi iu drejtuar aktorit duke qeshur: “mos më bëj këto skena, je shumë idiot”.

Por pavarësisht fjalëve të Heidit, Romeo nuk u ndal me kaq, ai ka hipur më pas në tavolinë ku dhe ka vazhduar kërcimin e tij.

Para se të bënte këto skena me të dashurën, ai e ngacmoi edhe aktoren Egla Ceno.

Me këtë të fundit gjithashtu vallëzuan e bënë disa gjeste, me të cilat qeshën konkurrentët e tjerë. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco