Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

11:26, 22/05/2024
A+ Aa A-

Festivali i Filmit në Kanë i këtij viti mblodhi së bashku emrat më të mëdhenj të botës së aktrimit dhe showbizit dhe disa nga yjet më të mëdhenj kaluan në tapetin e kuq.

Aktorja hollivudiane, Demi Moore, pas 25 vitesh është shfaqur në tapetin e kuq të këtij festivali filmik, e cila ka gëzuar publikun me pamjen e saj.

Image

Një ditë më pas aktorja është shfaqur në një takim me gazetarët në një stil më të thjeshtë dhe ka pozuar me një fustan të bardhë me pika të zeza, e shoqëruar nga një qen, kafshën e saj nga e cila nuk ndahet.

Meqë ra fjala, aktorja tërheq vëmendjen me një pamje që përgënjeshtron moshën e saj dhe për shkak të paraqitjes së saj në ‘CFDA Fashion Aëards’, një ngjarje që ata e quajnë ‘Oscars’ të modës, në fund të vitit të kaluar shkruan se ajo tani duket më mirë se 10 vjet më parë.

Image

Festivali i Filmit në Kanë ka nisur më 14 maj dhe do të zgjasë deri më 25 maj.

Demi është shfaqur në një sërë filmash të famshëm si: “The Juror”, “About Last Night”, “Ghost”, “Striptease” etj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco