Drake e bën sërish, bast i çmendur për duelin e boksit Fury-Usyk

Drake e bën sërish, bast i çmendur për duelin e boksit Fury-Usyk

13:22, 18/05/2024
A+ Aa A-

Reperi kanadez Drake, i cili njihet edhe për bastet e tij të çmendura si në ndeshjet e futbollit dhe të sporteve të tjera, ka surprizuar sërish këtë të shtunë me shifrën që ka vendosur të luajë për duelin e boksit mes britanikut Tyson Fure dhe ukrainasit Oleksandr Usyk.

Image

Drake njoftoi në Instagram se ka luajtur shumë prej 565,000 dollarë, duke përzgjedhur “The Gupsy King” si fituesin e duelit në ring.

Në rast se Usyk humb sot përballë Fury, atëherë reperi do të fitonte 1 milion dollarë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco