Videoja e dhunës/ Personazhet reagojnë ndaj Diddy: Lutemi për viktimat

Videoja e dhunës/ Personazhet reagojnë ndaj Diddy: Lutemi për viktimat

12:56, 18/05/2024
A+ Aa A-

Ndërsa pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, personazhe të famshëm kanë reaguar për videon që nxori zbuluar reperin Diddy, ku shihet teksa dhunon ish-të dashurën e tij. 

Teksa ka shpërndarë në rrjete sociale videon me pamje të rënda, modelja Emily Ratajkowski e quajti Diddyn një ‘përbindësh’.

qenë e ashpër dhe kritike ndaj tij në vitet që kur e pushoi nga grupi i këngës Danity Kane në 2008, shkroi në X: “Pamjet janë të qarta”.

Ajo shtoi: “Të mbijetuarit e abuzimit ose kushdo që mund të mos dëshirojë të shikojë (imazhet janë shqetësuese). #Cassie #diddy #kimporter. Lutje për të gjitha viktimat e tij”.

Rivali i Diddy, 50 Cent, emri i vërtetë i të cilit është Curtis Jackson, shkroi në Tëitter me sarkazëm: “Tani jam i sigurt që Puffy nuk e bëri këtë, ai është i pafajshëm, kjo nuk dëshmon asgjë. Kështu do të thonë avokatët e tij, Zoti na ndihmoftë të gjithëve”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco