Arbana Osmani: Ditët e fundit, të vështira dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht

Arbana Osmani: Ditët e fundit, të vështira dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht

11:38, 18/05/2024
A+ Aa A-

“Qejf i madh kur u dobësonka njeriu!”-shkroi Arbana Osmani nga një selfie në pasqyrë duke bënë në pah barkun e sheshtë.

Image

Edhe ne sikurse ju direkt pyetëm veten se si është dobësuar moderatorja. 

Në një tjetër postim Arbana ka treguar se shkaku i rënies nga pasha nuk është edhe aq i bukur. Kjo pasi thotë se ka kaluar disa ditë të vështirë dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht për shkak të një familjari të sëmurë.

Ajo nuk jep detaje por shkuan se i ka humbur oreksi, ndaj edhe është dobësuar.

Meqë po më vijnë shumë pyetje “Si je dobësuar?”, që pas ardhjes nga Meksika kam pasur ca ditë të vështira dhe shumë të ngarkuara emocionalisht dhe fizikisht për shkak të një familjari të sëmurë dhe kam humbur oreksin. Do shëndoshem prap shumë shpejt. Asnjë ilaç çudibërës nga ata që vazhdojnë të abuzojmë akoma me imazhin tim në Facebook.”- shkroi ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco