FOTO/ Me një arkitekturë ndryshe nga shtëpitë e tjera, zbulohet rezidenca e Loredana Zefit në Zvicër

FOTO/ Me një arkitekturë ndryshe nga shtëpitë e tjera, zbulohet rezidenca e Loredana Zefit në Zvicër

18:20, 15/05/2024
A+ Aa A-

Reperja e njohur Loredana Zefi prej kohësh jeton dhe punon në Zvicër së bashku me vajzën e saj Hana. Së fundmi xhiron e rrjetit po e bën shtëpia e reperen në këtë shtet, e cila ka vlerën prej 3 milionë eurosh.

Me dritare të mëdha dhe në një vend plot gjelbërim, shtëpia e Loredanës nuk është vetëm në një residencë por një vend qetësie ku ajo gjen inspirim.

Me një arkitekturë ndryshe nga shtëpitë e tjera përreth, banesa e reperes duket e ndryshme nga të tjerat, ndërsa edhe në të Loredana ka ndërtuar edhe një studio muzikore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco