Lajmi i fundit

LIVE/ Gjykata Kushtetuese shqyrton padinë e PD për mandatin e Olta Xhaçkës

Broadway dhe kirurgji! Vajza e Pink i ka synimet e qarta për të ardhmen

Broadway dhe kirurgji! Vajza e Pink i ka synimet e qarta për të ardhmen

10:48, 15/05/2024
A+ Aa A-

Këngëtarja Pink ka folur hapur për ëndrrat e vajzës së saj 12-vjeçare, Willow.

Duke folur për PEOPLE, këngëtarja e “So What” zbuloi se vajza e saj Willow Sage, ka ambicie të shumta dhe gjithashtu do t’i bashkohet asaj në skenë në Evropë këtë verë.

 

“Së bashku po mësojmë një këngë të re, e cila është emocionuese”, tha këngëtarja. “Ajo ende nuk është pajtuar plotësisht me këngën. Asaj i pëlqen shumë teatri muzikor”.

Kur u pyet se çfarë lloji është kënga e re, Pink u përgjigj se është një këngë “Broadway”.

“Ajo ka zë. Është një talent i vogël. Ajo dëshiron të shkojë në Broadway dhe më pas të bëhet kirurge. Ajo është e mrekullueshme”- shtoi ajo, duke zbuluar se ishte Grey’s Anatomy që frymëzoi ëndrrën mjekësore të vajzës së saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco