VIDEO/ Ndodh edhe kjo, dy futbollistët ‘shkëmbejnë’ të dashurat

VIDEO/ Ndodh edhe kjo, dy futbollistët ‘shkëmbejnë’ të dashurat

10:06, 15/05/2024
A+ Aa A-

Mbrojtësi i Real Madridit, Eder Militao dhe lojtari tjetër brazilian, Leonardo Pereira, kanë marrë një vendim befasues për të shkëmbyer partneret në një romancë të veçantë futbolli.

Militao u nda nga Karoline Lima vitin e kaluar, e cila është edhe nëna e vajzës së tij Cecilia.

Megjithatë, Lima tani ka zbuluar edhe një herë dashurinë me Pereira-n e Flamengo-s.

Ata vazhdimisht shfaqin dashurinë e tyre në rrjetet sociale përmes disa postimeve të guximshme.

Megjithatë, Militao nuk është zhytur në pikëllim. Qendërmbrojtësi njoftoi së fundmi romancën e tij me ish-bashkëshorten e Pereira, Taina Castro.

26-vjeçari ka postuar një video të momenteve të tyre të dashura së bashku duke luajtur ‘Teqball’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco