E kuruar në çdo detaj, ja sa kushtoi këtë herë veshja e Françeskës

E kuruar në çdo detaj, ja sa kushtoi këtë herë veshja e Françeskës

09:17, 15/05/2024
A+ Aa A-

Siç e kemi përmendur dhe më herët, Françeska kurohet ‘kokë e këmbë’ dhe çmimet e veshjeve të saj kanë shifra marramendëse.

Sakaq mbrëmjen e sotme banorja është shfaqur me një look të zi, dhe në total shkon plot 3.630€.

 

Fustani i markës “Zimmermann” 1250€, këpucët “Rene Caovilla” 1430€ dhe vathët e markës “Chanel” 950€.

Image

Image

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco