VIDEO/ Baby G na prezanton të dashurin e saj: E dua shumë...

VIDEO/ Baby G na prezanton të dashurin e saj: E dua shumë...

18:21, 24/04/2024
A+ Aa A-

Dijonisi sot mori dhuratën që e kishte kërkuar nga Agai një ditë më parë.

Ai kishte shprehur shqetësimin se nuk kishte me kë të flinte dhe per këtë ankesë, Dijonisit i sollën një arush të madh.

“Tani do të flej me këtë”, tha fermeri.

Por arushi tashmë nuk do të jetë vetëm i Dijonisit, pasi edhe fermerët e tjerë kanë shprehur interes për të mbajtur.

Baby G e ka marrë në krahë dhe e ka prezantuar para kamerave si të dashurin e saj.

“Ky është i dashuri im. E dua shumë. Ka erë shumë të mirë”, tha Baby G

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco