Këngëtari i njohur shqiptar së shpejti do të bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur shqiptar së shpejti do të bëhet baba për herë të parë

15:26, 24/04/2024
A+ Aa A-

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Meta së shpejti do të bëhet baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e bëri vetë Ermali nëpërmjet një postimi në Instagram teksa ka ndarë një pulovër të bardhë.

 

”Kjo do të jetë pulovra jote e parë. Po të presim. Mos u nxito, por mos u vono shumë pasi ne nuk mund të bëjmë pa ty tani. Të presim pasuri e vogël, na sill verën. Mami dhe babi yt”, shkruan ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco