Lajmi i fundit

'Filloi t'i rridhte gjaku nga poshtë kokës...'- SYRI TV flet me dëshmitaren e parë të dhunës mbi avokatin Sokol Mëngjesi

Nuk kishte si të mungonte, Luizi bën urimin e veçantë për Nëna Letën

Nuk kishte si të mungonte, Luizi bën urimin e veçantë për Nëna Letën

15:01, 24/04/2024
A+ Aa A-

Gjyshja e Kiarës, Leta, një figurë e njohur për publikun ku shpeshherë është parë të zhvillojë intervista me moderatoren por ka patur dhe dalje të tjera, ditën e sotme feston ditëlindjen.

Pak momente më herët Kiara bëri një urim të veçantë për gjyshen e saj nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it duke i dedikuar disa fjalë zemre.

Edhe pse deri pak momente më parë Leta nuk kishte marrë një urim nga dhëndri i saj Luizi, mos mendoni se ka harruar…

“Edhe 100 Leta Diva [😍] ”- shkruan Luizi teksa ka ndarë një video të mrekullueshme të Letës të cilën do e shikoni më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco