Debat në ‘BB’/Liami-Romeos: Respekton femrat e shtëpisë por jo tënden

Debat në ‘BB’/Liami-Romeos: Respekton femrat e shtëpisë por jo tënden

14:28, 24/04/2024
A+ Aa A-

‘Vëllai i Madh’ i ka bërë një surprizë çiftit të vetëm në Shtëpi, Romeos dhe Heidit mbrëmjen e djeshme.

Një suitë ku mund të kalonin disa orë relaksuese në qetësi larg banorëve të tjerë, duke kaluar momente romantike me njëri-tjetrin. (Kliko këtu)

 

Mirëpo nuk ka shkuar ashtu siç duhet pasi çifti vetëm kanë debatuar së bashku madje dhe mëngjesin e nisën me ironi ndaj njëri-tjetrit.

Pasi dolën prej suitës, çifti bëri ‘paqe’ por u përball me një sërë akuzash teksa shumica e banorëve i janë drejtuar Romeos duke i thënë që ai nuk di të respektojë femrën e tij e kështu me rradhë.

Një ndër ta ka qenë dhe Liami i cili është përplasur me Romeon duke i thënë: Ti ke partneren tate që po e lë pas dore, e vetmja pyetje që unë doja të bëja ishte a e kishit krevatin dopio apo të ndarë? Po ti po i bën respektin femrave të shpis dhe s’po ja bën femrës tate.”


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco